Samonastavovacia korekčná šošovka s technológiou automatického zaostrovania a variabilnou korekciou pre každé oko

JEDEN pár okuliarov so všetkými predpismi, ktoré potrebujete, už nikdy nebudete musieť meniť okuliare, môžete použiť len jeden pár, aj keď máte na každé oko iný predpis.

V PONUKE LEN 100 KÓPIÍ

V PONUKE 7 ĎALŠÍCH DIELOV

29€

89€

PRE BLOKOVANIE PONUKY VYPLŇTE FORMULÁR

  Doprava zdarma

  Platba na dobierku

  záruka dokončená alebo vrátená

  AKO FUNGUJÚ

  Stačí si nasadiť okuliare ONE POWER ZOOM a vaše oči spontánne a automaticky nájdu dokonalé zaostrenie podľa toho, na čo sa práve pozeráte.

  Môžete si tak prečítať dobrú knihu bez namáhania očí a bez výmeny okuliarov

  Ide o revolučnú technológiu optiky Flex Focus, ktorej oko zaostrí a automaticky zvolí správny výkon

  MÔŽETE VYMENIŤ AJ S RODINOU
  Nezáleží na tom, koľko máte stupňov. Vďaka funkciám samonastavovania sa šošovky prispôsobia tomu, čo vidíte a môžu ich používať všetci ľudia s odstupňovanou stupnicou od 0,5 do 2,75 dioptrií.

  POHODLNÉ A ODOLNÉ
  Extrémne pevné, pohodlné a štýlové! – Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, majú módny dizajn. Ideálne pre ženy aj mužov!

  Už sa nemusíte báť, že sa vám okuliare rozbijú náhodným pádom. Rukavice sú super flexibilné, pohodlné a ľahko sa prispôsobia vašej tvári.

  One Power Zoom: unisex a módne
  Potrebujete okuliare, ktoré sa hodia vždy, keď sa váš zrak zhorší alebo zlepší, bez drahých očných vyšetrení? Chcete štýlové okuliare, ktoré ľahko padnú vám aj členom vašej rodiny?

  Potom je One Power Zoom práve pre vás!

  ČO HOVORIA NAŠI ZÁKAZNÍCI

  Skvelý produkt. Nevidím veci dobre z diaľky, ale vďaka tomu vidím všetko, čo chcem vidieť. Ľahkosť nespôsobuje neustále kĺzanie rámov z nosa. Veľmi dobre vidím a slnko mi už neprekáža. Jediná zlá vec je, že prišli trochu neskoro, ale odpúšťam im

  Adolf

  Hovorím, že mám 2 stupne na jednom oku a 2,50 na druhom, ale vzal som to a urobil som to správne! Najlepšie na tom je, že ich môžete použiť na čokoľvek. menia intenzitu svetla a na slnku môžete bez obáv čítať. pre mňa, ktorý sotva čítam zblízka a vidím do diaľky, sú naozaj výnimočné, pretože všetko robím s okuliarmi

  Aleksij

  Dnes to prišlo. Balenie je veľmi krásne a vyzerá dobre.Každý kto nosí okuliare má problém hlavne v lete…tieto problém riešia a sú veľmi estetické.Kvalita materiálov vyzerá vynikajúco a vízia tiež!

   Ana

  LIMITOVANÁ PONUKA

  29€

  89€

   This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. Facebook is a trademark of Facebook, Inc

   Имейл за връзка: info@primeofferteitalia.com