PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

DARMOWA WYSYŁKA

Średnia ocena 4,9/5
5/5

MAGICZNY PROJEKTOR

Energooszczędny projektor 3D, obrazów i hologramów, który wyświetla niesamowite efekty świąteczne, które sprawią, że wszyscy zaniemówią

TYLKO 100 SZTUK W OFERCIE

W OFERCIE POZOSTAŁO 7/100 SZTUK

zł 219,00

zł 459,00

Bezpłatna wysyłka

Płatność przy odbiorze

Garanzia inclusa

WYPEŁNIJ FORMULARZ, ABY ZABLOKOWAĆ OFERTĘ

  Stwórz natychmiastową atmosferę na imprezy, rozrywkę i dodaj kolor i światło do swojego domu w ogrodzie bez plątaniny kabli i bałaganu.

  Światła laserowe wyświetlają dziesiątki różnych spektakularnych obrazów świątecznych, które można wybrać według własnego uznania, zarówno nieruchomych, jak i ruchomych.

  Projektora można używać w ogrodzie i na tarasie, ale także w pomieszczeniach: w zestawie znajduje się zarówno szpikulec do umieszczenia w ziemi, jak i poręczny statyw do umieszczenia reflektora w dowolnym miejscu, a także pilot zdalnego sterowania do włączania i wyłączania go w zaciszu własnego domu!

  Magiczny projektor jest idealny na Boże Narodzenie i dotrze wygodnie do domu ze wszystkim, czego potrzebujesz, aby go zainstalować: praktyczny pilot dołączony do oferty pozwala włączyć go i skonfigurować w zaciszu własnego domu, zmieniając kolory i figury!

  📐Specyfikacje:

  Moc: 5W

  Timer: 2-4-6h

  Zasilanie: 200-240V 50-60HZ

  Wymiary (dł./szer./wys.): 10,5/15/26 cm

  Długość kabla: 4,8 m

  ● Waga zestawu: 0,6 kg. Funkcje obejmują timery, zmiany kolorów i efekty

  efekty tętnienia, dzięki czemu możesz całkowicie kontrolować atmosferę w swoim domu.

  CO MÓWIĄ NASI KLIENCI

  zakupiona do dekoracji halloween, ta lampa projektorowa okazała się powyżej oczekiwań. iluminacje obracają się automatycznie, a wewnątrz znajduje się kilka “zakładek”, które można włożyć, aby zmienić dekorację zgodnie z “tematem” uroczystości!Il tutto è ben studiato per l’esterno perchè è possibile “piantarla” a terra se si vuole mettere in un prato oppure mettendo la base si può appoggiare sulle superfici rigide.

  Roberta P.

  Kupiłem ten projektor na okres świąteczny, ale może być również używany do innych uroczystości ze względu na różne obiektywy, które posiada. Posiada podstawkę, dzięki czemu można go postawić na podłodze lub w ziemi. Wyświetla również ostre i ruchome obrazy, naprawdę fajny zakup.

  Fabrizio V.

  Kupiłem ten projektor, aby pokazać mojemu synowi napowietrzne światła, muszę powiedzieć, że jest bardzo ładny i działa bardzo dobrze, istnieje wiele zapasowych slajdów zgodnie z pożądanym tematem. Polecam jako zakup

  Stefania G.

  Skorzystaj z limitowanej oferty za jedyne

  zł 219,00

  zł 459,00

  Ekspresowa wysyłka w ciągu 48 godzin Płatność przy odbiorze

  7/100 PEZZI RIMASTI IN OFFERTA

  WYPEŁNIJ FORMULARZ, ABY ZABLOKOWAĆ OFERTĘ

  Bezpłatna wysyłka

  Płatność przy odbiorze

  Gwarancja zwrotu pieniędzy

   Często zadawane pytania

   Oczywiście nie prosimy o kartę kredytową, możesz bezpiecznie zapłacić bezpośrednio kurierowi

   Nie ma żadnych opłat, wysyłka jest bezpłatna!

   Przesyłka zostanie zrealizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS, która zazwyczaj dostarcza towar w ciągu 2-3 dni roboczych.

   Oczywiście wypełniając formularz możesz porozmawiać bezpośrednio z jednym z naszych operatorów

   This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. Facebook is a trademark of Facebook, Inc

   I prodotti consigliati su offertepremiumcom sono venduti in affiliazione pertanto offertepremium.com non è ne il produttore ne il venditore ufficiale di ogni prodotto che potete trovare all interno del nostro sito. Pertanto per eventuali problemi o richieste dovete fare sempre riferimento al venditore ufficiale. Noi siamo comunque disponibili ad aiutarvi. Alcune immagini presenti sul blog sono state trovate sul web, qualora credite che possano ladere i vostri diritti, comunicatecelo e tempestivamente verranno tolte.

   Privacy PolicyTermini e condizioni

   © 2021 Tutti i diritti riservati.